Przejdź do treści

Centrum Rozwoju Biofeedback

O nas

Centrum Rozwoju Biofeedback to jedno z niewielu miejsc w Polsce,
które oferuje tak szeroką propozycję terapeutyczną oraz szkoleniową.

Jesteśmy terapeutami i wielkimi entuzjastami metody Biofeedback. Praktyką biofeedback zajmujemy się już od 2007 roku i nasze wieloletnie doświadczenie pokazuje, że jest metoda niezwykle skuteczna. Od początku istnienia Centrum Rozwoju Biofeedback pomogliśmy prawie 1000 pacjentom, przeprowadzając ponad 40 tys. sesji treningowych.

Wypracowaliśmy autorskie protokoły terapeutyczne, które z powodzeniem stosujemy w codziennej praktyce. Prawidłowe “odczytanie” mózgu i zdiagnozowanie problemów naszych pacjentów jest najważniejszym źródłem naszych sukcesów terapeutycznych, dlatego dużą uwagę przykładamy do badań diagnostycznych bioelektrycznej czynności mózgu, tzw. QEEG.

Prowadzimy terapię zgodnie z wytycznymi Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów i Trenerów Biofeedback oraz międzynarodowych organizacji AAPB (Association for Applied Psychophysiology and Biofeedback) i ISNR (International Society for Neuroregulation & Research).

 

terapia biofeedback warszawa neurofeedback gabinet qeeg

Dzielimy się wiedzą

Biofeedback jest żywą metodą terapeutyczną, która podlega ciągłemu doskonaleniu. Śledzimy jej rozwój, współpracujemy z najlepszymi ośrodkami na świecie, jesteśmy na bieżąco z dostępną wiedzą praktyczną i najnowszymi odkryciami naukowymi.

Skupiamy się nie tylko na praktyce terapeutycznej, ale także dzielimy się wiedzą o biofeedbacku szkoląc przyszłych terapeutów na wszystkich poziomach kształcenia.

Prowadzimy szkolenia dla początkujących, które przygotowują do rozpoczęcia własnej praktyki terapeutycznej. Organizujemy również warsztaty dla zaawansowanych terapeutów. Wyszkoliliśmy ponad 650 terapeutów Biofeedback i pomogliśmy wyposażyć ponad 150 gabinetów Biofeedback w całej Polsce.

terapia biofeedback warszawa neurofeedback gabinet qeeg

Dbamy o jakość naszych usług

W trakcie naszych szkoleń przekazujemy wiedzę zgodną z wytycznymi rekomendowanymi przez Międzynarodowe Stowarzyszenia Biofeedback – ISNR (International Society for Neuroregulation & Research) i BCIA (Biofeedback Certification International Alliance).

Jakość naszych szkoleń jest potwierdzona: posiadamy międzynarodowy certyfikat ISO 9001:2015 do prowadzenia działalności w zakresie szkolenia ze stosowania metody biofeedback.

Widniejemy w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych: nr wpisu 2.14/00462/2017

certyfikat biofeedback szkolenia kurs neurofeedback

Skontaktuj się z nami

Chcesz umówić się na badanie QEEG w Warszawie?
Skontaktuj się z nami i umów się na wizytę:

+48 792 508 067